Ciudad real Sabah Namazı

İspanya - Ciudad real için sabah namazı ve imsak vakti 2026

26 Ağustos 2026 Çarşamba
13 Rebîulevvel 1448
Ciudad real Sabah Namazı
Ciudad real
Temkinli

إمساك


İMSAK

05:48

كونش


GÜNEŞ

07:33

اوگله


ÖĞLE

14:27

ايكندى


İKİNDİ

18:10

آقشام


AKŞAM

21:02

ياتسي


YATSI

22:34

Ciudad real sabah namazı vakti 2026, İspanya Ciudad real İmsak Vakti ne zaman?
Ciudad real için imsak vakti 05:48 geçedir. Sabah namazı imsaktan 20 dakika sonradır.

Ciudad real Namaz Vakitleri

İspanya - Ciudad real Temkinli Namaz vakitleri

 
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
26 Ağustos 2026 Ça
İmsak
05:48
Güneş
07:33
Öğle
14:27
İkindi
18:10
Akşam
21:02
Yatsı
22:34
27 Ağustos 2026 Pe
İmsak
05:49
Güneş
07:34
Öğle
14:27
İkindi
18:09
Akşam
21:01
Yatsı
22:32
28 Ağustos 2026 Cu
İmsak
05:51
Güneş
07:35
Öğle
14:26
İkindi
18:08
Akşam
20:59
Yatsı
22:31
29 Ağustos 2026 Ct
İmsak
05:52
Güneş
07:36
Öğle
14:26
İkindi
18:07
Akşam
20:58
Yatsı
22:29
30 Ağustos 2026 Pa
İmsak
05:53
Güneş
07:37
Öğle
14:26
İkindi
18:06
Akşam
20:56
Yatsı
22:27
31 Ağustos 2026 Pt
İmsak
05:54
Güneş
07:38
Öğle
14:25
İkindi
18:06
Akşam
20:55
Yatsı
22:25
01 Eylül 2026 Sa
İmsak
05:55
Güneş
07:39
Öğle
14:25
İkindi
18:05
Akşam
20:53
Yatsı
22:23
02 Eylül 2026 Ça
İmsak
05:57
Güneş
07:39
Öğle
14:25
İkindi
18:04
Akşam
20:52
Yatsı
22:22
03 Eylül 2026 Pe
İmsak
05:58
Güneş
07:40
Öğle
14:24
İkindi
18:03
Akşam
20:50
Yatsı
22:20
04 Eylül 2026 Cu
İmsak
05:59
Güneş
07:41
Öğle
14:24
İkindi
18:02
Akşam
20:49
Yatsı
22:18

Ciudad real Sabah Namazı

Temkinli, Ciudad real için imsak vakti 05:48 geçedir. Sahur vakti imsak ile birlikte biter.

Temkinli, Ciudad real için sabah vakti 06:08 geçedir. Sabah namazı 4 rekattir. 2 rekat sünnet, 2 rekat farzdır.

Temkinli, Ciudad real için gün doğum saati 07:33 geçedir. Güneş doğduktan sonra kerahat vakti başlar.

Temkinli, Ciudad real için işrak 08:19 geçe girmektedir. Kuşuk namaz ve duha namazı işrak vakti ile girer. Ciudad real Bayram namazı vakti işrak vakti ile girer.

Temkinli, Ciudad real için öğle namazı vakti 14:27 geçe girmektedir. Ciudad real Cuma namazı saati öğle ezani ile girer.

Temkinli, Ciudad real için ikindi namazı vakti 18:10 geçe girmektedir. İkindi ezanı ne zaman okunuyor? Ciudad real ikindi saati.

Temkinli, Ciudad real için akşam namazı vakti 21:02 geçe girmektedir. Ciudad real iftar saati 21:02 geçedir.

Temkinli, Ciudad real için yatsı namazı vakti 22:34 geçe girmektedir. Yatsı namazından sonra vitir namazı kılır.

Temkinli, Ciudad real için kıble saati 10:23 geçedir. Kıble yönünü tespit için saat 10:23 geçe güneş yönüne dönmeniz yeterlidir.

Ciudad real sabah namazı vakti 2026, Ciudad real İspanya sabah ezanı ne zaman okunuyor? Sabah namazı vaktine ne kadar kaldı? Diyanet takvimine göre sabah namazı saati. Fazilet takvimi ve temkinli namaz vakitlerine göre sabah namazı saati.