GOURNAY-EN-BRAY Akşam Namazı

Fransa - GOURNAY-EN-BRAY için akşam namazı vakitleri, İftar Saatleri2026

24 Ekim 2026 Cumartesi
13 Cemâziyelevvel 1448
GOURNAY-EN-BRAY Akşam Namazı
GOURNAY-EN-BRAY
Diyanet

إمساك


İMSAK

06:41

كونش


GÜNEŞ

08:21

اوگله


ÖĞLE

13:42

ايكندى


İKİNDİ

16:21

آقشام


AKŞAM

18:54

ياتسي


YATSI

20:21

GOURNAY-EN-BRAY akşam namazı vakti 2026, Fransa GOURNAY-EN-BRAY Akşam Ezanı ne zaman?
GOURNAY-EN-BRAY için akşam namazı vakti 18:54 geçedir. Vitir namazı akşam namazı sonra kılınır.

GOURNAY-EN-BRAY Namaz Vakitleri

Diyanet Takvimine Göre Fransa - GOURNAY-EN-BRAY Namaz Vakitleri

 
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
23 Ekim 2026 Cu
İmsak
06:39
Güneş
08:19
Öğle
13:42
İkindi
16:22
Akşam
18:56
Yatsı
20:23
24 Ekim 2026 Ct
İmsak
06:41
Güneş
08:21
Öğle
13:42
İkindi
16:21
Akşam
18:54
Yatsı
20:21
25 Ekim 2026 Pa
İmsak
05:42
Güneş
07:23
Öğle
12:42
İkindi
15:19
Akşam
17:52
Yatsı
19:20
26 Ekim 2026 Pt
İmsak
05:44
Güneş
07:24
Öğle
12:42
İkindi
15:18
Akşam
17:50
Yatsı
19:18
27 Ekim 2026 Sa
İmsak
05:45
Güneş
07:26
Öğle
12:42
İkindi
15:16
Akşam
17:48
Yatsı
19:16
28 Ekim 2026 Ça
İmsak
05:47
Güneş
07:27
Öğle
12:42
İkindi
15:15
Akşam
17:46
Yatsı
19:15
29 Ekim 2026 Pe
İmsak
05:48
Güneş
07:29
Öğle
12:42
İkindi
15:14
Akşam
17:45
Yatsı
19:13
30 Ekim 2026 Cu
İmsak
05:50
Güneş
07:31
Öğle
12:42
İkindi
15:12
Akşam
17:43
Yatsı
19:12
31 Ekim 2026 Ct
İmsak
05:51
Güneş
07:32
Öğle
12:42
İkindi
15:11
Akşam
17:41
Yatsı
19:10
01 Kasım 2026 Pa
İmsak
05:53
Güneş
07:34
Öğle
12:42
İkindi
15:09
Akşam
17:39
Yatsı
19:08
02 Kasım 2026 Pt
İmsak
05:54
Güneş
07:36
Öğle
12:42
İkindi
15:08
Akşam
17:38
Yatsı
19:07

GOURNAY-EN-BRAY Akşam Namazı

Diyanet, GOURNAY-EN-BRAY için imsak vakti 06:41 geçedir. Sahur vakti imsak ile birlikte biter.

Diyanet, GOURNAY-EN-BRAY için sabah vakti 06:41 geçedir. Sabah namazı 4 rekattir. 2 rekat sünnet, 2 rekat farzdır.

Diyanet, GOURNAY-EN-BRAY için gün doğum saati 08:21 geçedir. Güneş doğduktan sonra kerahat vakti başlar.

Diyanet, GOURNAY-EN-BRAY için öğle namazı vakti 13:42 geçe girmektedir. GOURNAY-EN-BRAY Cuma namazı saati öğle ezani ile girer.

Diyanet, GOURNAY-EN-BRAY için ikindi namazı vakti 16:21 geçe girmektedir. İkindi ezanı ne zaman okunuyor? GOURNAY-EN-BRAY ikindi saati.

Diyanet, GOURNAY-EN-BRAY için akşam namazı vakti 18:54 geçe girmektedir. GOURNAY-EN-BRAY iftar saati 18:54 geçedir.

Diyanet, GOURNAY-EN-BRAY için yatsı namazı vakti 20:21 geçe girmektedir. Yatsı namazından sonra vitir namazı kılır.

GOURNAY-EN-BRAY akşam namazı vakti 2026, GOURNAY-EN-BRAY Fransa akşam ezanı ne zaman okunuyor? Akşam namazı vaktine ne kadar kaldı? Diyanet takvimine göre akşam namazı saati. Fazilet takvimi ve temkinli namaz vakitlerine göre akşam namazı saati.