Al Ayn Sabah Namazı
Birleşik Arap Emirliği - Al Ayn için sabah namazı ve imsak vakti 2026
20 Ekim 2026 Salı
9 Cemâziyelevvel 1448
Al Ayn Sabah Namazı
Al Ayn
Temkinli
إمساك
İMSAK
04:49
كونش
GÜNEŞ
06:12
اوگله
ÖĞLE
12:10
ايكندى
İKİNDİ
15:27
آقشام
AKŞAM
17:52
ياتسي
YATSI
19:06
Al Ayn sabah namazı vakti 2026, Birleşik Arap Emirliği Al Ayn İmsak Vakti ne zaman?
Al Ayn için imsak vakti 04:49 geçedir. Sabah namazı imsaktan 20 dakika sonradır.
Al Ayn Namaz Vakitleri
Birleşik Arap Emirliği - Al Ayn Temkinli Namaz vakitleri
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
19 Ekim 2026 Pt
İmsak
04:48 Güneş
06:11 Öğle
12:10 İkindi
15:28 Akşam
17:53 Yatsı
19:06 20 Ekim 2026 Sa
İmsak
04:49 Güneş
06:12 Öğle
12:10 İkindi
15:27 Akşam
17:52 Yatsı
19:06 21 Ekim 2026 Ça
İmsak
04:49 Güneş
06:12 Öğle
12:09 İkindi
15:27 Akşam
17:52 Yatsı
19:05 22 Ekim 2026 Pe
İmsak
04:50 Güneş
06:13 Öğle
12:09 İkindi
15:26 Akşam
17:51 Yatsı
19:04 23 Ekim 2026 Cu
İmsak
04:50 Güneş
06:13 Öğle
12:09 İkindi
15:26 Akşam
17:50 Yatsı
19:03 24 Ekim 2026 Ct
İmsak
04:51 Güneş
06:14 Öğle
12:09 İkindi
15:25 Akşam
17:49 Yatsı
19:03 25 Ekim 2026 Pa
İmsak
04:51 Güneş
06:15 Öğle
12:09 İkindi
15:24 Akşam
17:48 Yatsı
19:02 26 Ekim 2026 Pt
İmsak
04:51 Güneş
06:15 Öğle
12:09 İkindi
15:24 Akşam
17:48 Yatsı
19:01 27 Ekim 2026 Sa
İmsak
04:52 Güneş
06:16 Öğle
12:09 İkindi
15:23 Akşam
17:47 Yatsı
19:01 28 Ekim 2026 Ça
İmsak
04:52 Güneş
06:16 Öğle
12:08 İkindi
15:23 Akşam
17:46 Yatsı
19:00 29 Ekim 2026 Pe
İmsak
04:53 Güneş
06:17 Öğle
12:08 İkindi
15:22 Akşam
17:45 Yatsı
18:59 Al Ayn Namaz Vakitleri
Diyanet Takvimine Göre Birleşik Arap Emirliği - Al Ayn Namaz Vakitleri
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
19 Ekim 2026 Pt
İmsak
05:01 Güneş
06:09 Öğle
12:07 İkindi
15:24 Akşam
17:55 Yatsı
18:59 20 Ekim 2026 Sa
İmsak
05:01 Güneş
06:10 Öğle
12:07 İkindi
15:24 Akşam
17:54 Yatsı
18:59 21 Ekim 2026 Ça
İmsak
05:01 Güneş
06:10 Öğle
12:07 İkindi
15:23 Akşam
17:53 Yatsı
18:58 22 Ekim 2026 Pe
İmsak
05:02 Güneş
06:11 Öğle
12:07 İkindi
15:23 Akşam
17:52 Yatsı
18:57 23 Ekim 2026 Cu
İmsak
05:02 Güneş
06:11 Öğle
12:06 İkindi
15:22 Akşam
17:51 Yatsı
18:56 24 Ekim 2026 Ct
İmsak
05:03 Güneş
06:12 Öğle
12:06 İkindi
15:22 Akşam
17:51 Yatsı
18:56 25 Ekim 2026 Pa
İmsak
05:03 Güneş
06:12 Öğle
12:06 İkindi
15:21 Akşam
17:50 Yatsı
18:55 26 Ekim 2026 Pt
İmsak
05:04 Güneş
06:13 Öğle
12:06 İkindi
15:21 Akşam
17:49 Yatsı
18:54 27 Ekim 2026 Sa
İmsak
05:04 Güneş
06:14 Öğle
12:06 İkindi
15:20 Akşam
17:48 Yatsı
18:53 28 Ekim 2026 Ça
İmsak
05:04 Güneş
06:14 Öğle
12:06 İkindi
15:20 Akşam
17:48 Yatsı
18:53 29 Ekim 2026 Pe
İmsak
05:05 Güneş
06:15 Öğle
12:06 İkindi
15:19 Akşam
17:47 Yatsı
18:52 Al Ayn Sabah Namazı
Al Ayn sabah namazı vakti 2026, Al Ayn Birleşik Arap Emirliği sabah ezanı ne zaman okunuyor? Sabah namazı vaktine ne kadar kaldı? Diyanet takvimine göre sabah namazı saati. Fazilet takvimi ve temkinli namaz vakitlerine göre sabah namazı saati.